Pagrindinė informacija:

Šalis: Vokietija

Miestas: Osnabruck apylinkės

Darbo trukmė: pastovus darbas

Darbo pradžia: iš karto po patvirtinimo

Užsienio kalba – vokiečių

Amžius iki 55 metų

Įmonės aprašymas

Tai slaugos namai. Įmonėje dirba slaugės, bendrosios praktikos slaugytojai bei socialiniai darbuotojai.

Darbo pobūdis

Slaugės darbas slaugos namuose. Senjorų bei neįgalių žmonių priežiūra. Priimami vyrai ir moterys turintys medicininį išsilavinimą ir bendrosios praktikos slaugytojo diplomą. Gali būti aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas. Darbo užduotys: kasdieninė higiena, pasivaikščiojimai, bendravimas, budėjimas, medikamentų vartojimo sekimas, injekcijų leidimas, kateterio pakeitimas, maitinimas ir t.t.

Minimalūs reikalavimai

Reikalavimai darbuotojui

– Bendrosios praktikos slaugytojos diplomas (aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas)
– Amžius iki 55 metų
– Vokiečių kalba (A2-B2 lygis)
– Darbo patirtis slaugos srityje arba patirtis savo šeimoje
– Europos Sąjungos piliečio pasas arba kortelė

Informacija kandidatui:

Įmonė priims atsakingas, nuoširdžias, sąžiningas moteris. Patirtis slaugoje būtina. Visus atvykusius pasitiks slaugos įmonės darbuotojas, apgyvendins, padės sutvarkyti reikalingus dokumentus, atidaryti banko sąskaitą, supažindins su darbo užduotimis. Darbas oficialus. Būsite įdarbinti Vokietijoje ir mokėsite mokesčius Vokietijos įstatymų numatyta tvarka. Jūsų atlyginimas Jums bus mokamas į vokišką banko sąskaitą, kurią Jums atidarys atvykus į Vokietiją.

Jeigu slaugytojas neturi B2 vokiečių kalbos lygio, tada laikinai ji eis pareigas “slaugės asistentė”, kurių metu įmonė apmokės vokiečių kalbos kursus, kuriuos galima bus lankyti po darbo arba prieš einant į darbą.

Kai slaugytojo asistentas pasiekia B2 vokiečių kalbos lygį, jis pereina prie slaugytojo pareigų.

Darbdaviai kompensuoja kelionės išlaidas atvykus. Apmoka atostoginius; mokami Kalėdiniai pinigai ir premijos.

APGYVENDINIMAS

Visos slaugės apgyvendinamos po 1, vieno kambario butukuose, kurie įrengti su virtuvėlėmis. Kaina būsto 100-150 Eurų per mėnesį, kurie atskaičiuojami iš atlyginimo, iškart mokėti nereikia. Yra galimybė atvykti su šeima. Gyvenamas būstas 3-7 minutės kelio nuo darbo.

NEPILNAMEČIAI VAIKAI

Jeigu turite nepilnamečių vaikučių, kurie lieka gimtojoje šalyje, vykdami į Vokietiją pasiimkite gimimo liudijimo kopija, vertimą į vokiečių kalbą. Dokumentas turi būti patvirtintas notariškai. Jums padės sutvarkyti dokumentus ir kas mėnesį gausite pašalpą iš valstybės už kiekvieną nepilnametį vaiką.

Nuo ko pradėti?

Pradžioje prašome atsiųsti mums savo CV anketą su nuotrauka. Jeigu tokios neturite, galite užpildyti mūsų puslapyje ir mums atsiųsti. Gavę Jūsų anketą, mes su jumis susisieksime ir aptarsime Jus dominantį pasiūlymą bei galimybes.

Svarbi informacija norintiems dirbti užsienyje

KAIP NUVYKTI IKI DARBO VIETOS?

Kiekvieną savaitę iš Lietuvos į Vokietiją vyksta mikroautobusiukai, kurie pristato keleivius tiesiai į nurodytą adresą, kur jus pasitinka kontaktinis asmuo arba darbdavys. Taip pat galima skristi savarankiškai lėktuvu, tačiau, jeigu lėktuvas neskrenda tiesiogiai į Jūsų pageidaujamą miestą, Jums reikės sėsti į autobusą ir atvykti į Jums reikalingą miestą pačiam.

KUR BUS APGYVENDINTI?

Slaugės dirbančios šeimose apgyvendinamos pačioje šeimoje, dažniausiai turi atskirą kambarį. Slaugės, dirbančios socialinėmis darbuotojomis arba slaugos namuose, apgyvendinamos atskirai išnuomotame bute. Už jį gali tekti susimokėti iškart arba gavus pirmąjį atlyginimą. Kai kurie darbdaviai kompensuoja išlaidas.

ELGESIO PATARIMAI?

  • Atvykus draudžiama vartoti svaigalus
  • Pasitikti darbdavius su šypsena, maloniai bendrauti
  • Turėti prie savęs visus reikalingus dokumentus
  • Būti pasiruošus atsakyti į klausimus susijusius su darbo patirtimi ir Jūsų asmenine informacija
  • Atvykus iškart neprašyti jokių avansų, nes dar nepradėjote dirbti.

KĄ BŪTINA ŽINOTI?

  • Atvykus į Vokietiją darbo dokumentų paruošimas gali užtrukti keletas dienų
  • Oficialiam darbui yra sutvarkomi tokie dokumentai: draudimas, mokesčių mokėtojo kodas, darbo sutartis, registracija prie gyvenamo būsto, banko sąskaita, diplomų bei kitų dokumentų tvirtinimas, verslo liudijimas ir pan. Atidarant banko sąskaitą, jūs pradžioje gaunate kortelę, o Jūsų banko kortelės Pin Kodas gali būti atsiųstas Jūsų gyvenamu adresu po 7-10 dienų.
  • Kiekvienoje įmonėje atlyginimas mokamas skirtingomis dienomis, tai gali būti pvz. kito mėnesio 1, 10, 15 dienomis. Atlyginimas pervedamas į Jūsų banko sąskaitą Vokietijoje arba mokamas grynais.
  • Atvykus į Vokietiją rekomenduojame įsigyti vokišką telefono numerį, taip sutaupysite pinigų pokalbiams. Vokiški telefono operatoriai pvz. T-mobile, Vodafone, E-plus, O2.
  • Jeigu darbo ar kelionės metų įvyksta nesklandumai, kurių pats išspęsti negalite, būtinai susisiekite su mumis telefonu ir įvardinkite problemą, kurią padėsime Jums išspręsti.

Linkime sėkmės!