Apie mus

Mūsų darbuotojai – tai pagrindinė sėkmės paslaptis. Mes nuolatos ieškome naujų sprendimų, žinių, treniruojame savo įgūdžius – tai yra mūsų įmonės tikrasis gyvenimas. Mes siekiame geriausių rezultatų, tai reikalauja specialių žinių ir laiko. Mes žinome, kad tokia glaudi komanda, sunkumai ir teisingo sprendimo paieška, tai malonus nuovargis už gerai atliktą darbą. Mes efektyvūs, mes pasiekėme daug, nes mes esame kartu.

Mūsų klientai

Mūsų klientai mums visų pirmiausia yra partneriai. Jų dėka mes pasiekėme tiek daug, dėl ko šiandien didžiuojamės. Vykdant įsipareigojimus prieš mūsų klientus mes įsitikinome, kad be abipusio pasitikėjimo negali būti strateginės partnerystės. Mūsų klientų pasitikėjimas leidžia mums siekti tarpusavio supratimo ir kurti ilgalaikius santykius. Žingsnis po žingsnio, rezultatas po rezultato, mes artėjame prie bendro tikslo.

Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, dėl to, ką mums iki šiol pavyko atlikti ir sukurti. Mes vertiname bendradarbiavimą su kiekvienu nauju klientu, kaip galimybę ieškoti ir rasti unikalius sprendimus. Taigi, kiekviena kliento pergalė tampa mūsų pergale ir skatina mus judėti į priekį.

Kodėl verta dirbti su mumis?

  • Įmonė padėjo įsidarbinti daugiau nei 5000 darbuotojų
  • Darbo patirtis personalo atrankoje nuo 2004 metų
  • Bendradarbiaujame daugiau nei su 1500 darbdavių iš įvairių užsienio šalių
  • Nuolatos yra aktyvių darbo vietų mūsų klientams
  • 80% darbo vietų, tai pakartotiniai personalo užsakymai iš darbdavių bei nauji darbdaviai pagal rekomendacijas
  • Be nuolatos atnaujinamos klientų duomenų bazės, mes turime daugiau nei 50 000 darbo ieškančių žmonių CV anketų.