NoriuDirbti Recruitment Agency – tai personalo atrankos, įdarbinimo, konsultacinė, bei darbo jėgos nuomos įmonė, teikianti paslaugas Lietuvoje bei įvairiose užsienio šalyse. Mūsų specialistai dirba šioje srityje nuo 2004 metų ir yra pasiruošę Jums padėti.

Per visą savo gyvavimo laiką įdarbinome ne vieną tūkstantį darbuotojų. Nuolat plėsdami savo veiklą siekiame įdarbinti dar daugiau darbuotojų.

Mūsų įmonė padeda įsidarbinti žmonėms iš Lietuvos, Latvijos, Rumunijos, Vengrijos, Bulgarijos, bei esame pasiruošę padėti įsidarbinti ir kitų šalių piliečiams.

Žinios ir patirtis, įgytos darbo rinkoje, leidžia mums konkuruoti ir tapti lyderiais šioje srityje.

Mūsų paslaugos ir tikslai – padėti žmogui rasti tinkamą darbo vietą Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje, Kipre, Graikijoje, Airijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje bei kitose šalyse.

  • Supažindinti žmogų apie toje šalyje galiojančius įstatymus, pragyvenimo lygį bei sąlygas.
  • Padėti sutvarkyti reikalingus darbui bei gyvenimui dokumentus toje šalyje, arba rekomenduoti įmonę, kuri tuo užsiima.
  • Organizuoti pasitikimą, apgyvendinimą bei pervežimą.
  • Paruošti tinkamą CV (gyvenimo aprašymą/anketą) pageidaujama užsienio kalba.
  • Konsultuoti įvairiais rūpimais klausimais apie kelionę, dokumentus, pragyvenimą, darbą ir pan.
  • Padėti susigrąžinti mokesčius.

Mūsų partneriai

Daugelis mūsų partnerių yra gerai žinomos tarptautinės kompanijos, su kuriomis esame sukūrę gerus santykius, teikiant aukštos kokybės paslaugas. Tai yra logistikos, gamybos, pramonės, transporto, statybos, slaugos įmonės, viešbučiai, ligoninės, maitinimo įstaigos, privačios šeimos ir pan.