Pagrindinė informacija:

Šalis: Vokietija

Miestas: Hamburg, Freiburg

Darbo trukmė: trumpalaikis ir ilgalaikis

Darbo pradžia: iš karto po patvirtinimo

Kalba – rusų arba vokiečių

Amžius – iki 30-50 metų

Įmonės aprašymas

Valymo paslaugų įmonė, užsiimanti privačių gyvenamųjų namų ir biurų valymu. Įmonė teikia visas patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugas, įskaitant specializuotus valymo darbus (langų valymas, kiliminės dangos, baldų plovimas, fasadų plovimas, po statybinis valymas ir pan.). Darbas pavieniui arba kolektyvinis.

Darbo pobūdis

Darbas valymo įmonėje. Privačių gyvenamųjų namų bei komercinių patalpų valymas. Grindų valymas; kiliminės dangos siurbimas; dulkių valymas nuo visų paviršių; durų bei staktų valymas; šviestuvų valymas; sanitarinio mazgo bei santechnikos valymas dezinfekuojančiomis priemonėmis, klozeto ir kriauklių nukalkinimas; Šiukšlių išnešimas, maišelių pakeitimas bei šiukšliadėžių valymas; Langų ir vitrinų valymas; Gėlių priežiūra; Higienos priemonių (skysto muilo, popierinių rankšluosčių, tualetinio popieriaus ir kt.) tiekimas; bei kiti darbai pagal Kliento poreikius.

Minimalūs reikalavimai

Reikalavimai darbuotojui

− Amžius 30-50 metų
− Gera fizinė būklė
− Darbštumas, atsakingumas
− Rusų arba vokiečių kalba
− Europos Sąjungos piliečio pasas arba kortelė

Informacija kandidatui:

Įmonė priims darbščius, atsakingus darbuotojus. Patirtis valymo srityje nebūtina. Visus atvykusius pasitiks įmonės atsakingas asmuo, kuris padės sutvarkyti visus darbui reikalingus dokumentus, apgyvendins, supažindins su darbo užduotimis.

Atlyginimas

Darbo užmokestis mokamas valandinis.

Apgyvendinimas

Visi darbuotojai apgyvendinami kelių kambarių namuose po 2 žmones kambaryje. Būsto nuomos kaina ~150-200 už mėnesį.

Nuo ko pradėti?

Užpildykite anketą mūsų puslapyje ir mums atsiųskite. Gavę Jūsų anketą mes su Jumis susisieksime ir aptarsime Jus dominantį pasiūlymą bei galimybes.

Svarbi informacija norintiems dirbti užsienyje

KAIP NUVYKTI IKI DARBO VIETOS?

Skrendate lėktuvu arba vykstate mikroautobusu. Galime Jums padėti užsisakyti pigesnius bilietus. Skrendant lėktuvu, vykstate iki nurodyto adreso iš oro uosto autobusu. Kiekvieną savaitę iš Lietuvos į Vokietiją vyksta mikroautobusiukai, kurie pristato keleivius tiesiai į nurodytą adresą, kur jus pasitinka kontaktinis asmuo arba darbdavys.

KUR BUS APGYVENDINTI?

Visi darbuotojai apgyvendinami kelių kambarių namuose po 2 žmones kambaryje. Būsto nuomos kaina ~150-200 už mėnesį.

ELGESIO PATARIMAI?

  • Atvykus draudžiama vartoti svaigalus
  • Pasitikti darbdavius su šypsena, maloniai bendrauti
  • Turėti prie savęs visus reikalingus dokumentus
  • Būti pasiruošus atsakyti į klausimus susijusius su darbo patirtimi ir Jūsų asmenine informacija
  • Atvykus iškart neprašyti jokių avansų, nes dar nepradėjote dirbti.

KĄ BŪTINA ŽINOTI?

  • Atvykus į Vokietiją darbo dokumentų paruošimas gali užtrukti keletas dienų ar savaičių, tačiau pradėsite dirbti iš karto arba kelių dienų bėgyje.
  • Atlyginimas mokamas 1 kartą per mėnesį, pervedamas į Jūsų banko sąskaitą Vokietijoje arba mokamas grynais.
  • Atvykus į Vokietiją rekomenduojame įsigyti vokišką telefono numerį, taip sutaupysite pinigų pokalbiams. Vokietijos telefono operatoriai pvz. Vodafone, O2, T-mobile, E-plus.
  • Jeigu darbo ar kelionės metu įvyksta nesklandumai, kurių pats išspęsti negalite, būtinai susisiekite su mumis telefonu ir įvardinkite problemą, kurią padėsime Jums išspręsti.

Linkime sėkmės!