Pagrindinė informacija:

Šalis: Anglija

Miestas: Ipswich

Darbo trukmė: sezoninis

Darbo pradžia: iš karto

Kalba – lietuviu, rusų arba anglų

Amžius – iki 50 metų

Įmonės aprašymas

Tai žemės ūkio įmonės auginančios įvairią sezoninę produkciją: apelsinus, vynuoges, mandarinus, persikus, braškes ir pan.

Darbo pobūdis

Jūs rinksite derlių laukuose, dėsite į dėžes, dėžutes. Rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais renkamos vynuogės, obuoliai, kriaušės. Rugsėjo-Sausio mėnesiais renkami apelsinai, mandarinai. Vasario-kovo mėnesiais renkamos braškės. Balandžio-gegužės mėnesiais persikai, abrikosai. Lapkričio-gruodžio mėnesiais renkamos alyvuogės. Darbas fiziškai sunkus, todėl rekomenduojame vykti tiems, kas nusiteikę daug dirbti ir neturi rimtų sveikatos problemų, nugaros negalavimų, fizinių skausmų. Vaisius skinantiems darbininkams mokama įvairiai: ir pagal valandinį įkainį, ir už priskinto derliaus kiekį. Bene brangiausiai apmokamas alyvuogių derlių nuimančių darbininkų darbas. Priklausomai nuo vietovės ar ūkininko, skinant alyvuoges galima užsidirbti nuo 45 iki 60 eurų per darbo dieną. Rankomis skinamos tik konservavimui skirtos alyvuogės, aliejui spausti – nukratomos ir vežamos perdirbti. Valensijoje apelsinai-mandarinai skinami į „kepasus” – plastikinius krepšius, kuriuose telpa 20 kilogramų vaisių. Už priskintą apelsinų dėžę mokama apie 55 euro centai, o už mandarinų apie 1,1 euro.

Minimalūs reikalavimai

Reikalavimai darbuotojui

− Lietuvių, rusų, anglų arba ispanų kalba
− Amžius iki 50 metų
− Europos sąjungos piliečio pasas arba kortelė

Informacija kandidatui:

Įmonė priims atsakingas, draugiškus, komunikabilius darbuotojus. Patirtis žemės ūkyje neprivaloma. Visus atvykusius pasitiks įmonės darbuotojas, apgyvendins, padės sutvarkyti reikalingus dokumentus, atidaryti banko sąskaitą, supažindins su darbo užduotimis. Darbas oficialus. Jūsų atlyginimas bus mokamas vieną kartą per mėnesį grynais arba pavedimu į Ispanišką banko sąskaitą, kurią Jums atidarys atvykus į Ispaniją, arba grynais.

Galimi kontrakto terminai – 2,3,4,5,6 mėnesiai. Būna vietų, kurios dirba ištisus metus, darbai keičiasi pagal sezoną. Darbo laikas dažniausiai 6 darbo dienos per savaitę, 8-12 valandų per dieną.

Atvykus su savimi rekomenduojame turėti lietpalčius, guminius batus, papildomų darbo pirštinių, savo patalynę.

Atlyginimas

Darbo užmokestis pagal išdirbį.

Apgyvendinimas

Suteikiamas apgyvendinimas kelių kambarių apartamentuose, po 2-3 žmones kambaryje. Nuomos kaina 100-150 EUR per mėnesį.

Nuo ko pradėti?

Pradžioje prašome atsiųsti mums savo CV anketą anglų kalba su 2 nuotraukomis (portretine ir visu ūgiu). Jeigu tokios neturite, galite užpildyti mūsų puslapyje ir mums atsiųsti. Gavę Jūsų anketą, mes su jumis susisieksime ir aptarsime Jus dominantį pasiūlymą bei galimybes.

Svarbi informacija norintiems dirbti užsienyje

KAIP NUVYKTI IKI DARBO VIETOS?

Skrendate lėktuvu arba vykstate mikroautobusu. Galime Jums padėti užsisakyti pigesnius bilietus. Skrendant lėktuvu, vykstate iki nurodyto adreso iš oro uosto autobusu. Kiekvieną savaitę iš Lietuvos į Angliją vyksta mikroautobusiukai, kurie pristato keleivius tiesiai į nurodytą adresą, kur jus pasitinka kontaktinis asmuo arba darbdavys.

KUR BUS APGYVENDINTI?

Darbuotojai apgyvendinami personalui skirtuose 2-3 kambarių apartamentuose, po 2-3 žmones kambaryje.

ELGESIO PATARIMAI?

  • Atvykus draudžiama vartoti svaigalus
  • Pasitikti darbdavius su šypsena, maloniai bendrauti
  • Turėti prie savęs visus reikalingus dokumentus
  • Būti pasiruošus atsakyti į klausimus susijusius su darbo patirtimi ir Jūsų asmenine informacija
  • Atvykus iškart neprašyti jokių avansų, nes dar nepradėjote dirbti.

KĄ BŪTINA ŽINOTI?

  • Kiekvienoje įmonėje atlyginimas mokamas skirtingomis dienomis, tai gali būti pvz. kito mėnesio 8, 10, 15 dienomis. Atlyginimas pervedamas į Jūsų banko sąskaitą Ispanijoje arba mokamas grynais.
  • Atvykus į Ispaniją rekomenduojame įsigyti Ispanišką telefono numerį, taip sutaupysite pinigų pokalbiams. Graikijos telefono operatoriai pvz. PrimeTel, MTN, Cytanet-Vodafone.
  • Jeigu darbo ar kelionės metų įvyksta nesklandumai, kurių pats išspęsti negalite, būtinai susisiekite su mumis telefonu ir įvardinkite problemą, kurią padėsime Jums išspręsti.

Linkime sėkmės!