Pagrindinė informacija:

Šalis: Graikija

Miestas: Įvairūs

Darbo trukmė: pastovus arba sezoninis

Darbo pradžia: iš karto po patvirtinimo

Kalba – anglų

Amžius – iki 40 metų

Įmonės aprašymas

Tai įvairios suvenyrų, kosmetikos, papuošalų, drabužių parduotuvėlės kurortiniuose Graikijos miestuose. Vietovės įvairios: Rhodes, Crete, Santorini ir kt.

Darbo pobūdis

Klientų aptarnavimas, prekių pakavimas, darbas su kasos aparatu, prekių pardavimas ir kt.

Minimalūs reikalavimai

Reikalavimai darbuotojui

− Anglų kalba
− Pageidautina papildoma antra kalba (rusų, vokiečių), tačiau neprivaloma
− Amžius iki 40 metų
− Europos sąjungos piliečio pasas arba kortelė

Informacija kandidatui:

Įmonė priims atsakingas, draugiškus, komunikabilius darbuotojus. Patirtis pardavėjo srityje pageidaujama. Visus atvykusius pasitiks įmonės darbuotojas, apgyvendins, padės sutvarkyti reikalingus dokumentus, atidaryti banko sąskaitą, supažindins su darbo užduotimis. Darbas oficialus. Jūsų atlyginimas bus mokamas vieną kartą per mėnesį grynais arba pavedimu į Graikišką banko sąskaitą, kurią Jums atidarys atvykus į Graikiją.

Darbo sezonas Graikijoje prasideda balandžio – gegužės mėnesiais ir tęsiasi iki spalio, lapkričio mėnesių. Galimi kontrakto terminai – 2,3,4,5,6 mėnesiai. Būna vietų, kurios dirba ištisus metus. Darbo laikas dažniausiai 6-7 darbo dienos per savaitę, 8-9 valandas per dieną.

ATLYGINIMAS

APGYVENDINIMAS

Suteikiamas nemokamą apgyvendinimas apartamentuose.

Nuo ko pradėti?

Pradžioje prašome atsiųsti mums savo CV anketą anglų kalba su 2 nuotraukomis (portretine ir visu ūgiu). Jeigu tokios neturite, galite užpildyti mūsų puslapyje ir mums atsiųsti. Gavę Jūsų anketą, mes su jumis susisieksime ir aptarsime Jus dominantį pasiūlymą bei galimybes.

Svarbi informacija norintiems dirbti užsienyje

KAIP NUVYKTI IKI DARBO VIETOS?

Skrydis lėktuvu iki oro uosto. Jeigu lėktuvas neskrenda tiesiogiai į pageidaujamą miestą, Jums reikės įsėsti į autobusą arba keltą ir atvykti į pageidaujamą miestą savarankiškai. Kai kurie viešbučiai pasitinka darbuotojus oro uoste.

KUR BUS APGYVENDINTI?

Darbuotojai apgyvendinami personalui skirtuose 2-3 kambarių apartamentuose, po 2 žmones kambaryje. Gyvenamas būstas suteikiamas nemokamas.

ELGESIO PATARIMAI?

  • Atvykus draudžiama vartoti svaigalus
  • Pasitikti darbdavius su šypsena, maloniai bendrauti
  • Turėti prie savęs visus reikalingus dokumentus
  • Būti pasiruošus atsakyti į klausimus susijusius su darbo patirtimi ir Jūsų asmenine informacija
  • Atvykus iškart neprašyti jokių avansų, nes dar nepradėjote dirbti.

KĄ BŪTINA ŽINOTI?

  • Kiekvienoje įmonėje atlyginimas mokamas skirtingomis dienomis, tai gali būti pvz. kito mėnesio 8, 10, 15 dienomis. Atlyginimas pervedamas į Jūsų banko sąskaitą Graikijoje arba mokamas grynais.
  • Atvykus į Graikiją rekomenduojame įsigyti Graikišką telefono numerį, taip sutaupysite pinigų pokalbiams. Graikijos telefono operatoriai pvz. PrimeTel, MTN, Cytanet-Vodafone.
  • Jeigu darbo ar kelionės metų įvyksta nesklandumai, kurių pats išspęsti negalite, būtinai susisiekite su mumis telefonu ir įvardinkite problemą, kurią padėsime Jums išspręsti.

Linkime sėkmės!