Pagrindinė informacija:

Šalis: Anglija

Miestas: Wolverhampton

Darbo trukmė: sezoninis

Darbo pradžia: iš karto

Kalba – lietuviu, rusų arba anglų

Amžius – iki 55 metų

Įmonės aprašymas

Tai ūkis, kuriame auginamas įvairus derlius pagal sezoną. Tai gali būti pvz. Porai, salotos, prieskoninės salotos, gėlės, uogos, vaisiai, įvairios daržovės.

Darbo pobūdis

Tai nekvalifikuotas darbas žemės ūkyje vyrams ir moterims. Sodinukų sodinimas, derliaus nurinkimas, rūšiavimas. Darbo numatoma apie 8 val. per dieną, 5 darbo dienos per savaitę. Yra galimybė dirbti papildomas valandas. Jeigu lyja lietus, į darbą eiti nereikia. Darbas yra sezoninis. Dažniausiai prasideda kovo mėnesį ir tęsiasi iki lapkričio mėnesio pabaigos.

Minimalūs reikalavimai

Reikalavimai darbuotojui

− Amžius iki 55 metų
− Lietuvių, rusų arba anglų kalba
− Gera fizinė būklė
− Darbštumas
− Europos Sąjungos piliečio pasas arba kortelė

Informacija kandidatui:

Įmonė priims darbščius, atsakingus darbuotojus. Patirtis žemės ūkio srityje nėra būtina. Visus atvykusius pasitiks įmonės atsakingas asmuo, kuris padės sutvarkyti visus darbui reikalingus dokumentus, apgyvendins, supažindins su darbo užduotimis.

Atlyginimas

Darbo užmokestis gali būti valandinis arba pagal išdirbį.

Apgyvendinimas

Įmonė suteikia gyvenamą būstą, už kurį mokate 35-50 svarų nuomos mokestį kiekvieną savaitę. Tai gali būti karavanai arba namai. Nuo to priklauso kainos dydis. Atvykusieji apgyvendinami po 2 žmones kambaryje. Kelionės išlaidos iki Anglijos nekompensuojamos. Gyvenamas būstas nuo darbo dažniausiai būna netoli darbo. Jeigu būna toliau, yra organizuojamas transportas iki/iš darbo, kaina apie 3-6 svarai dienai, priklauso nuo atstumo.

Nuo ko pradėti?

Pradžioje prašome atsiųsti mums savo CV anketą anglų kalba su 2 nuotraukomis (portretine ir visu ūgiu). Jeigu tokios neturite, galite užpildyti mūsų puslapyje ir mums atsiųsti. Gavę Jūsų anketą, mes su jumis susisieksime ir aptarsime Jus dominantį pasiūlymą bei galimybes.

Svarbi informacija norintiems dirbti užsienyje

KAIP NUVYKTI IKI DARBO VIETOS?

Skrendate lėktuvu arba vykstate mikroautobusu. Galime Jums padėti užsisakyti pigesnius bilietus. Skrendant lėktuvu, vykstate iki nurodyto adreso iš oro uosto autobusu. Kiekvieną savaitę iš Lietuvos į Angliją vyksta mikroautobusiukai, kurie pristato keleivius tiesiai į nurodytą adresą, kur jus pasitinka kontaktinis asmuo arba darbdavys.

KUR BUS APGYVENDINTI?

Visi darbuotojai apgyvendinami karavanuose arba kelių kambarių namuose po 2 žmones kambaryje.

ELGESIO PATARIMAI?

  • Atvykus draudžiama vartoti svaigalus
  • Pasitikti darbdavius su šypsena, maloniai bendrauti
  • Turėti prie savęs visus reikalingus dokumentus
  • Būti pasiruošus atsakyti į klausimus susijusius su darbo patirtimi ir Jūsų asmenine informacija
  • Atvykus iškart neprašyti jokių avansų, nes dar nepradėjote dirbti.

KĄ BŪTINA ŽINOTI?

  • Atvykus į Angliją darbo dokumentų paruošimas gali užtrukti keletas dienų ar savaičių, tačiau pradėsite dirbti iš karto arba kelių dienų bėgyje.
  • Atlyginimas mokamas 1 kartą per savaitę, pervedamas į Jūsų banko sąskaitą Anglijoje arba mokamas grynais.
  • Atvykus į Angliją rekomenduojame įsigyti anglišką telefono numerį, taip sutaupysite pinigų pokalbiams. Anglijos telefono operatoriai pvz. Vodafone, O2, T-mobile, Orange, Three.
  • Jeigu darbo ar kelionės metu įvyksta nesklandumai, kurių pats išspęsti negalite, būtinai susisiekite su mumis telefonu ir įvardinkite problemą, kurią padėsime Jums išspręsti.

Linkime sėkmės!