Pagrindinė informacija:

Šalis: Anglija

Miestas: Plymouth, Slough, Reading, Wokingham, Berkshire ir kt.

Darbo trukmė: pastovus darbas arba trumpalaikis

Darbo pradžia: iš karto po patvirtinimo

Kalba – anglų

Amžius – 18-65 metai

Įmonės aprašymas

Tai darbas šeimose per slaugos įmonę. Įmonėje dirba slaugės, bendrosios praktikos slaugytojai bei socialiniai darbuotojai.

Darbo pobūdis

Senjorų lankymas jų namuose. Senjorų bei neįgalių žmonių priežiūra. Darbo užduotys: kasdieninė higiena, pasivaikščiojimai, bendravimas, budėjimas, medikamentų vartojimo sekimas, maitinimas ir t.t. Darbo dienomis vykstate įmonės automobiliu pas senelius į namus ir atliekate slaugos darbo užduotis. Per dieną aplankote apie 4-6 klientus. Įmonės automobiliai yra apdrausti, tvarkingi. Automobilio nuoma apie 9-11 Gbp per dieną. Kuro sąnaudos savo. Dalį jų išlaidų galite susigrąžinti pateikus mokesčių deklaracijas gale metų. Galite dirbti su savo automobiliu. Kai kurios įmonės duoda automobilį nemokamai.

Minimalūs reikalavimai

Reikalavimai darbuotojui

− Anglų kalba, kad galėtumėte susikalbėti
− Amžius iki 65 metų
− Pageidautina minimali patirtis senelių priežiūroje (gali būti artimų žmonių priežiūra)
− B kategorijos vairuotojo teisės
− Europos Sąjungos piliečio pasas arba kortelė

Informacija kandidatui:

Įmonė priims atsakingus, nuoširdžius, sąžiningus moteris ir vyrus. Visus atvykusius pasitiks slaugos įmonės darbuotojas, apgyvendins, padės sutvarkyti reikalingus dokumentus, atidaryti banko sąskaitą, supažindins su darbo užduotimis. Darbas oficialus. Būsite įdarbinti Anglijoje ir mokėsite mokesčius Anglijos įstatymų numatyta tvarka. Jūsų atlyginimas Jums bus mokamas į anglišką banko sąskaitą, kurią Jums atidarys atvykus į Angliją.

APGYVENDINIMAS

Visos slaugės apgyvendinamos po 1-2 kambaryje, 2-3 kambarių apartamentuose, arba 5-6 kambarių namuose. Būsto nuomos kaina priklauso nuo miesto kuriame gyvensite. Kainos vidutiniškai siekia apie 55-85 Gbp už savaitę. Už gyvenamą būstą atvykus gali tekti mokėti iškart, tačiau yra įmonių, kur galima atsiskaityti iš atlyginimo.

Reikalingi dokumentai atvykus:

 • CV anglų kalba
 • 2 nuotraukos dokumentams (gali būti nespalvotos)
 • 2 rekomendaciniai laiškai
 • Medicinos pažyma 082a forma (ją galite gauti savo poliklinikoje)
 • Policijos ne teistumo pažyma ( ją galite užsisakyti internetu arba informatikos ryšių departamente. Nuoroda: http://www.ird.lt/teistumo-neteistumo-pazymu-uzsakymo-rengimo-ir-isdavimo-tvarkos/
 • Pasas arba ID kortelė
 • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Nuo ko pradėti?

Pradžioje prašome atsiųsti mums savo CV anketą su nuotrauka. Jeigu tokios neturite, galite užpildyti mūsų puslapyje ir mums atsiųsti. Gavę Jūsų anketą, mes su jumis susisieksime ir aptarsime Jus dominantį pasiūlymą bei galimybes.

Svarbi informacija norintiems dirbti užsienyje

KAIP NUVYKTI IKI DARBO VIETOS?

Skrendate lėktuvu arba vykstate mikroautobusu. Galime Jums padėti užsisakyti pigesnius bilietus. Skrendant lėktuvu, vykstate iki nurodyto adreso iš oro uosto autobusu. Kiekvieną savaitę iš Lietuvos į Angliją vyksta mikroautobusiukai, kurie pristato keleivius tiesiai į nurodytą adresą, kur jus pasitinka kontaktinis asmuo arba darbdavys.

KUR BUS APGYVENDINTI?

Visos slaugės apgyvendinamos 2-3 kambarių apartamentuose arba 5-6 kambarių namuose.

ELGESIO PATARIMAI?

 • Atvykus draudžiama vartoti svaigalus
 • Pasitikti darbdavius su šypsena, maloniai bendrauti
 • Turėti prie savęs visus reikalingus dokumentus
 • Būti pasiruošus atsakyti į klausimus susijusius su darbo patirtimi ir Jūsų asmenine informacija
 • Atvykus iškart neprašyti jokių avansų, nes dar nepradėjote dirbti.

KĄ BŪTINA ŽINOTI?

 • Atvykus į Angliją darbo dokumentų paruošimas gali užtrukti keletas dienų ar savaičių, tačiau pradėsite dirbti iš karto arba kelių dienų bėgyje.
 • Kiekvienoje įmonėje atlyginimas mokamas skirtingomis dienomis, tai gali būti pvz. kito mėnesio 1, 10, 15 dienomis. Atlyginimas pervedamas į Jūsų banko sąskaitą Anglijoje.
 • Atvykus į Angliją rekomenduojame įsigyti anglišką telefono numerį, taip sutaupysite pinigų pokalbiams. Anglijos telefono operatoriai pvz. Vodafone, O2, T-mobile, Orange, Three.
 • Jeigu darbo ar kelionės metu įvyksta nesklandumai, kurių pats išspęsti negalite, būtinai susisiekite su mumis telefonu ir įvardinkite problemą, kurią padėsime Jums išspręsti.

Linkime sėkmės!