Pagrindinė informacija:

Šalis: Kipras

Miestas: Įvairūs

Darbo trukmė: pastovus arba sezoninis

Darbo pradžia: iš karto po patvirtinimo

Kalba – anglų

Amžius – iki 50 metų

Įmonės aprašymas

Tai 3,4,5 žvaigždučių viešbučiai kurortiniuose Kipro miestuose. Miestai įvairūs: Paphos, Ayia Napa, Protaras, Paralimni, Limassol, Nicosia, Trodes ir kt.

Darbo pobūdis

Kambarinės darbas viešbutyje. Viešbučio kambarių, koridorių ir aplinkos tvarkymas.

Minimalūs reikalavimai

Reikalavimai darbuotojui

− Minimalios anglų kalbos žinios
− Amžius iki 50 metų
− Europos sąjungos piliečio pasas arba kortelė

Informacija kandidatui:

Įmonė priims atsakingas, draugiškus, komunikabilius darbuotojus. Patirtis kambarinės srityje neprivaloma. Visus atvykusius pasitiks viešbučio darbuotojas, apgyvendins, padės sutvarkyti reikalingus dokumentus, atidaryti banko sąskaitą, supažindins su darbo užduotimis. Darbas oficialus. Jūsų atlyginimas bus mokamas vieną kartą per mėnesį grynais arba pavedimu į Kipro banko sąskaitą, kurią Jums atidarys atvykus į Kiprą.

Darbo sezonas Kipre prasideda balandžio – gegužės mėnesiais ir tęsiasi iki spalio, lapkričio mėnesių. Galimi kontrakto terminai – 2,3,4,5,6 mėnesiai. Būna viešbučių, kurie dirba ištisus metus. Darbo laikas dažniausiai 6 darbo dienos per savaitę, 8-9 valandas per dieną.

APGYVENDINIMAS

Viešbutis suteikia nemokamą apgyvendinimą ir maitinimą.

Nuo ko pradėti?

Pradžioje prašome atsiųsti mums savo CV anketą anglų kalba su 2 nuotraukomis (portretine ir visu ūgiu). Jeigu tokios neturite, galite užpildyti mūsų puslapyje ir mums atsiųsti. Gavę Jūsų anketą, mes su jumis susisieksime ir aptarsime Jus dominantį pasiūlymą bei galimybes.

Svarbi informacija norintiems dirbti užsienyje

KAIP NUVYKTI IKI DARBO VIETOS?

Skrydis lėktuvu iki Larnakos arba Paphos oro uosto. Jeigu lėktuvas neskrenda tiesiogiai į pageidaujamą miestą, Jums reikės įsėsti į autobusą ir atvykti į pageidaujamą miestą savarankiškai. Kai kurie viešbučiai pasitinka darbuotojus oro uoste.

KUR BUS APGYVENDINTI?

Darbuotojai apgyvendinami personalui skirtuose 2-3 kambarių apartamentuose, po 2 žmones kambaryje. Gyvenamas būstas suteikiamas nemokamas.

ELGESIO PATARIMAI?

  • Atvykus draudžiama vartoti svaigalus
  • Pasitikti darbdavius su šypsena, maloniai bendrauti
  • Turėti prie savęs visus reikalingus dokumentus
  • Būti pasiruošus atsakyti į klausimus susijusius su darbo patirtimi ir Jūsų asmenine informacija
  • Atvykus iškart neprašyti jokių avansų, nes dar nepradėjote dirbti.

KĄ BŪTINA ŽINOTI?

  • Kiekvienoje įmonėje atlyginimas mokamas skirtingomis dienomis, tai gali būti pvz. kito mėnesio 8, 10, 15 dienomis. Atlyginimas pervedamas į Jūsų banko sąskaitą Kipre arba mokamas grynais.
  • Atvykus į Kiprą rekomenduojame įsigyti Kipro telefono numerį, taip sutaupysite pinigų pokalbiams. Kipro telefono operatoriai pvz. PrimeTel, MTN, Cytanet-Vodafone.
  • Jeigu darbo ar kelionės metų įvyksta nesklandumai, kurių pats išspęsti negalite, būtinai susisiekite su mumis telefonu ir įvardinkite problemą, kurią padėsime Jums išspręsti.

Linkime sėkmės!