Pagrindinė informacija:

Šalis: Vokietija

Miestas: Stuttgart apylinkės

Darbo trūkmė: pastovus su pasikeitimais (3 mėn. darbas, 2 sav. laisva)

Darbo pradžia: iš karto po patvirtinimo

Kalba – rusų arba vokiečių

Amžius iki 56 metų

Įmonės aprašymas

Tai slaugos įmonė aprūpinanti šeimas slaugos darbuotojais. Įmonėje dirba slaugės, bendrosios praktikos slaugytojai bei socialiniai darbuotojai.

Darbo pobūdis

Slaugės darbas rusų arba vokiečių šeimoje. Senjorų bei neįgalių žmonių priežiūra. Darbo užduotys priklauso nuo šeimos poreikių ir slaugomo žmogaus būsenos. Kasdieninė higiena, maisto gaminimas, pagalba namų ruošoje, pasivaikščiojimai, palyda į medicinos ar valstybines įstaigas, bendravimas, budėjimas, produktų pirkimas ir pan.

Minimalūs reikalavimai

Reikalavimai darbuotojui

− Darbo patirtis slaugos srityje arba patirtis savo šeimoje
− Rusų arba minimali vokiečių kalba (A1 lygis)
− Amžius iki 56 metų
− Europos Sąjungos piliečio pasas arba kortelė

Informacija kandidatui:

Įmonė priims atsakingas, nuoširdžias, sąžiningas moteris. Patirtis slaugoje gali būti minimali. Galbūt Jūs slaugėte savo artimus žmones. Tokia patirtis tinka. Visus atvykusius pasitiks slaugos įmonės darbuotojas, apgyvendins, padės sutvarkyti reikalingus dokumentus, atidaryti banko sąskaitą, supažindins su darbo užduotimis šeimoje. Dirbsite tris mėnesius, po to turėsite dvi laisvas savaites už kurias Jums mokės atlyginimą, kaip už darbo dienas, po to grįšite vėl trims mėnesiams į darbą ir taip toliau. Darbas oficialus. Būsite įdarbinti Vokietijoje ir mokėsite mokesčius Vokietijos įstatymų numatyta tvarka. Jūsų atlyginimas Jums bus mokamas į vokišką banko sąskaitą, kurią Jums atidarys atvykus į Vokietiją.

APGYVENDINIMAS

Šeimoje suteikiamas nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas. Kelionės išlaidos iki Vokietijos nekompensuojamos.

NEPILNAMEČIAI VAIKAI

Jeigu turite nepilnamečių vaikučių, kurie lieka gimtojoje šalyje, vykdami į Vokietiją pasiimkite gimimo liudijimo kopija, vertimą į vokiečių kalbą. Dokumentas turi būti patvirtintas notariškai. Jums padės sutvarkyti dokumentus ir kas mėnesį gausite pašalpą iš valstybės už kiekvieną nepilnametį vaiką.

Nuo ko pradėti?

Pradžioje prašome atsiųsti mums savo CV anketą su nuotrauka. Jeigu tokios neturite, galite užpildyti mūsų puslapyje ir mums atsiųsti. Gavę Jūsų anketą, mes su jumis susisieksime ir aptarsime Jus dominantį pasiūlymą bei galimybes.

Svarbi informacija norintiems dirbti užsienyje

KAIP NUVYKTI IKI DARBO VIETOS?

Kiekvieną savaitę iš Lietuvos į Vokietiją vyksta mikroautobusiukai, kurie pristato keleivius tiesiai į nurodytą adresą, kur jus pasitinka kontaktinis asmuo arba darbdavys. Taip pat galima skristi savarankiškai lėktuvu, tačiau, jeigu lėktuvas neskrenda tiesiogiai į Jūsų pageidaujamą miestą, Jums reikės sėsti į autobusą ir atvykti į Jums reikalingą miestą pačiam.

KUR BUS APGYVENDINTI?

Slaugės dirbančios šeimose apgyvendinamos pačioje šeimoje, dažniausiai turi atskirą kambarį. Slaugės, dirbančios socialinėmis darbuotojomis arba slaugos namuose, apgyvendinamos atskirai išnuomotame bute. Už jį gali tekti susimokėti iškart arba gavus pirmąjį atlyginimą. Kai kurie darbdaviai kompensuoja išlaidas.

ELGESIO PATARIMAI?

  • Atvykus draudžiama vartoti svaigalus
  • Pasitikti darbdavius su šypsena, maloniai bendrauti
  • Turėti prie savęs visus reikalingus dokumentus
  • Būti pasiruošus atsakyti į klausimus susijusius su darbo patirtimi ir Jūsų asmenine informacija
  • Atvykus iškart neprašyti jokių avansų, nes dar nepradėjote dirbti.

KĄ BŪTINA ŽINOTI?

  • Atvykus į Vokietiją darbo dokumentų paruošimas gali užtrukti keletas dienų
  • Oficialiam darbui yra sutvarkomi tokie dokumentai: draudimas, mokesčių mokėtojo kodas, darbo sutartis, registracija prie gyvenamo būsto, banko sąskaita, diplomų bei kitų dokumentų tvirtinimas, verslo liudijimas ir pan. Atidarant banko sąskaitą, jūs pradžioje gaunate kortelę, o Jūsų banko kortelės Pin Kodas gali būti atsiųstas Jūsų gyvenamu adresu po 7-10 dienų.
  • Kiekvienoje įmonėje atlyginimas mokamas skirtingomis dienomis, tai gali būti pvz. kito mėnesio 1, 10, 15 dienomis. Atlyginimas pervedamas į Jūsų banko sąskaitą Vokietijoje arba mokamas grynais.
  • Atvykus į Vokietiją rekomenduojame įsigyti vokišką telefono numerį, taip sutaupysite pinigų pokalbiams. Vokiški telefono operatoriai pvz. T-mobile, Vodafone, E-plus, O2.
  • Jeigu darbo ar kelionės metų įvyksta nesklandumai, kurių pats išspęsti negalite, būtinai susisiekite su mumis telefonu ir įvardinkite problemą, kurią padėsime Jums išspręsti.

Linkime sėkmės!