Pagrindinė informacija:

Šalis: Vokietija

Miestas: įvairūs miestai

Darbo trukmė: trumpalaikis ir ilgalaikis

Darbo pradžia: iš karto po patvirtinimo

Kalba – vokiečių

Amžius iki 70 metų

Įmonės aprašymas

Tai privačios šeimos, kurios kreipiasi tiesiogiai į mus ir ieško slaugos darbuotojų.

Darbo pobūdis

Slaugės darbas vokiečių šeimoje. Senjorų bei neįgalių žmonių priežiūra. Darbo užduotys priklauso nuo šeimos poreikių ir slaugomo žmogaus būsenos. Kasdieninė higiena, maisto gaminimas, pagalba namų ruošoje, pasivaikščiojimai, palyda į medicinos ar valstybines įstaigas, bendravimas, budėjimas, produktų pirkimas ir pan.

Minimalūs reikalavimai

Reikalavimai darbuotojui

− Darbo patirtis slaugos srityje arba patirtis savo šeimoje
− Vokiečių kalba (A1-B1 lygis)
− Amžius iki 70 metų
− Europos Sąjungos piliečio pasas arba kortelė

Informacija kandidatui:

Šeimos priims atsakingas, nuoširdžias, sąžiningas moteris. Patirtis slaugoje gali būti minimali. Galbūt Jūs slaugėte savo artimus žmones. Tokia patirtis tinka. Visus atvykusius pasitiks šeimos narys, apgyvendins, supažindins su darbo užduotimis šeimoje. Dirbsite šeimoje tiek laiko, kiek susitarėte prieš atvykstant. Darbo pasiūlymai būna 1,2,3,4,5,6 mėnesiams su galimybe pratęsti ilgesniam laikui. Jūsų atlyginimas Jums bus mokamas į vokišką banko sąskaitą arba grynais.

APGYVENDINIMAS

Šeimoje suteikiamas nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas. Kelionės išlaidos iki Vokietijos kompensuojamos prie pirmo atlyginimo.

Nuo ko pradėti?

Pradžioje prašome atsiųsti mums savo CV anketą su nuotrauka. Jeigu tokios neturite, galite užpildyti mūsų puslapyje ir mums atsiųsti. Gavę Jūsų anketą, mes su jumis susisieksime ir aptarsime Jus dominantį pasiūlymą bei galimybes.

Svarbi informacija norintiems dirbti užsienyje

KAIP NUVYKTI IKI DARBO VIETOS?

Kiekvieną savaitę iš Lietuvos į Vokietiją vyksta mikroautobusiukai, kurie pristato keleivius tiesiai į nurodytą adresą, kur jus pasitinka kontaktinis asmuo arba darbdavys. Taip pat galima skristi savarankiškai lėktuvu, tačiau, jeigu lėktuvas neskrenda tiesiogiai į Jūsų pageidaujamą miestą, Jums reikės sėsti į autobusą ir atvykti į Jums reikalingą miestą pačiam.

KUR BUS APGYVENDINTI?

Slaugės dirbančios šeimose apgyvendinamos pačioje šeimoje, dažniausiai turi atskirą kambarį. Slaugės, dirbančios socialinėmis darbuotojomis arba slaugos namuose, apgyvendinamos atskirai išnuomotame bute. Už jį gali tekti susimokėti iškart arba gavus pirmąjį atlyginimą. Kai kurie darbdaviai kompensuoja išlaidas.

ELGESIO PATARIMAI?

  • Atvykus draudžiama vartoti svaigalus
  • Pasitikti darbdavius su šypsena, maloniai bendrauti
  • Turėti prie savęs visus reikalingus dokumentus
  • Būti pasiruošus atsakyti į klausimus susijusius su darbo patirtimi ir Jūsų asmenine informacija
  • Atvykus iškart neprašyti jokių avansų, nes dar nepradėjote dirbti.

KĄ BŪTINA ŽINOTI?

  • Atvykus į Vokietiją darbo dokumentų paruošimas gali užtrukti keletas dienų
  • Oficialiam darbui yra sutvarkomi tokie dokumentai: draudimas, mokesčių mokėtojo kodas, darbo sutartis, registracija prie gyvenamo būsto, banko sąskaita, diplomų bei kitų dokumentų tvirtinimas, verslo liudijimas ir pan. Atidarant banko sąskaitą, jūs pradžioje gaunate kortelę, o Jūsų banko kortelės Pin Kodas gali būti atsiųstas Jūsų gyvenamu adresu po 7-10 dienų.
  • Kiekvienoje įmonėje atlyginimas mokamas skirtingomis dienomis, tai gali būti pvz. kito mėnesio 1, 10, 15 dienomis. Atlyginimas pervedamas į Jūsų banko sąskaitą Vokietijoje arba mokamas grynais.
  • Atvykus į Vokietiją rekomenduojame įsigyti vokišką telefono numerį, taip sutaupysite pinigų pokalbiams. Vokiški telefono operatoriai pvz. T-mobile, Vodafone, E-plus, O2.
  • Jeigu darbo ar kelionės metų įvyksta nesklandumai, kurių pats išspęsti negalite, būtinai susisiekite su mumis telefonu ir įvardinkite problemą, kurią padėsime Jums išspręsti.

Linkime sėkmės!