Pagrindinė informacija:

Šalis: Olandija

Miestas: Deventer

Darbo trukmė: trumpalaikis ir ilgalaikis

Darbo pradžia: iš karto po patvirtinimo

Kalba – anglų susikalbėti

Amžius – nuo 23 iki 45 metų

Įmonės aprašymas

Tai maisto prekių, drabužių, mėsos, žuvies, vištienos, gėlių fabrikai.

Rūkytos lašišos fabrikas Rotterdam mieste; gėlių fabrikas Deventer mieste; drabužių sandėlys Rotterdam mieste; vištienos gaminių fabrikas Breda mieste; mėsos gaminių fabrikas Harlem mieste.

Darbo pobūdis

Dirbant sandėlio darbuotoju, jūs turėsite surinkti prekes pagal prekių užsakymo lapą ir pristatyti jas į pakrovimo skyrių.

Minimalūs reikalavimai

Reikalavimai darbuotojui

− Amžius nuo 21 iki 45 metų
− Gera fizinė būklė
− Darbo patirtis
− Darbštumas
− Europos Sąjungos piliečio pasas arba kortelė
− Europos sveikatos draudimo kortelę (išduoda teritorinės ligonių kasos), turėti nebūtinai, tačiau turint šią kortelę susitaupo draudimo mokesčiai Olandijoje.
− Pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą (išduoda vietos seniūnija), turėti nebūtinai, tačiau turint šią pažymą bus mokami mažesni mokesčiai Olandijos valstybei.

Informacija kandidatui:

Įmonė priims darbščius, atsakingus darbuotojus. Būtina darbo patirtis bei atitinkami pažymėjimai. Visus atvykusius pasitiks įmonės atsakingas asmuo, kuris padės sutvarkyti visus darbui reikalingus dokumentus, apgyvendins, supažindins su darbo užduotimis. Atvykus į Olandiją, rekomenduojame turėti savo patalynę.

Atlyginimas

Darbo užmokestis mokamas valandinis.

Apgyvendinimas

Visi darbuotojai apgyvendinami kelių kambarių namuose po 2 žmones kambaryje. Nuomos kaina ~70-87 EUR už savaitę, atskaičiuojama iš atlyginimo.

Nuo ko pradėti?

Užpildykite anketą mūsų puslapyje ir mums atsiųskite. Gavę Jūsų anketą mes su Jumis susisieksime ir aptarsime Jus dominantį pasiūlymą bei galimybes.

Svarbi informacija norintiems dirbti užsienyje

KAIP NUVYKTI IKI DARBO VIETOS?

Skrendate lėktuvu arba vykstate mikroautobusu. Galime Jums padėti užsisakyti pigesnius bilietus. Skrendant lėktuvu, vykstate iki nurodyto adreso iš oro uosto autobusu. Kiekvieną savaitę iš Lietuvos į Olandiją vyksta mikroautobusiukai, kurie pristato keleivius tiesiai į nurodytą adresą, kur jus pasitinka kontaktinis asmuo arba darbdavys.

KUR BUS APGYVENDINTI?

Visi darbuotojai apgyvendinami kelių kambarių namuose po 2 žmones kambaryje. Nuomos kaina ~70-87 EUR už savaitę, atskaičiuojama iš atlyginimo.

ELGESIO PATARIMAI?

  • Atvykus draudžiama vartoti svaigalus
  • Pasitikti darbdavius su šypsena, maloniai bendrauti
  • Turėti prie savęs visus reikalingus dokumentus
  • Būti pasiruošus atsakyti į klausimus susijusius su darbo patirtimi ir Jūsų asmenine informacija
  • Atvykus iškart neprašyti jokių avansų, nes dar nepradėjote dirbti.

KĄ BŪTINA ŽINOTI?

  • Atvykus į Olandiją darbo dokumentų paruošimas gali užtrukti keletas dienų ar savaičių, tačiau pradėsite dirbti iš karto arba kelių dienų bėgyje.
  • Atlyginimas mokamas 1 kartą per savaitę arbą 1 kartą per mėnesį, priklausomai nuo darbovietės. Atlyginimas pervedamas į Jūsų banko sąskaitą Olandijoje arba Lietuvoje.
  • Atvykus į Olandiją rekomenduojame įsigyti anglišką telefono numerį, taip sutaupysite pinigų pokalbiams. Olandijos telefono operatoriai pvz. T-mobile, KPN, MTV Mobile, Simyo, Telfort, Vodafone, 6G Mobile, Ben NL.
  • Jeigu darbo ar kelionės metu įvyksta nesklandumai, kurių pats išspęsti negalite, būtinai susisiekite su mumis telefonu ir įvardinkite problemą, kurią padėsime Jums išspręsti.

Linkime sėkmės!